INFORMACJA DLA RODZICÓW
bird
sun


Aktualności

Bieżące wydarzenia

Czytaj więcej

Dla rodziców

Ogłoszenia

Czytaj więcej

Galeria

Foto

Czytaj więcej

Archiwum

Strona archiwalna

Czytaj więcej

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informuję, iż z dniem 25 maja przedszkole zostaje otwarte.  Będziemy pracować w godzinach 6.30 - 16.00 w warunkach dostosowanych do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Biorąc pod uwagę wytyczne  dla przedszkoli, w pierwszej kolejności z przedszkola mogą skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu, pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 Zapraszamy Rodziców, którzy wcześniej u wychowawców zdeklarowali chęć posłania dziecka do przedszkola  po odbiór niezbędnych dokumentów, od wtorku do czwartku w godz. 9.00 - 13.00. Wypełnione dokumenty należy oddać najpóźniej w piątek do godz.11.00.

 Każdą nową deklarację – chęć skorzystania z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole  należy zgłaszać u dyrektora z dwudniowym wyprzedzeniem.         

Wszelkich informacji dotyczących funkcjonowania przedszkola w reżimie sanitarnym (podczas trwania pandemii COVID- 19) udziela dyrektor przedszkola pod numerem telefonu 632751915.

 

                                                                                            Dyrektor Przedszkola Nr 2 „Miś” w Słupcy