Przedszkole wzięło udział w akcji "Szkoła Pamięta"
bird
sun


Aktualności

Bieżące wydarzenia

Czytaj więcej

Dla rodziców

Ogłoszenia

Czytaj więcej

Galeria

Foto

Czytaj więcej

Archiwum

Strona archiwalna

Czytaj więcej

Przedszkole wzięło udział w akcji "Szkoła Pamięta"


W pierwszych dniach listopada w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii ogólnonarodowej i lokalnej. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań. Dlatego też, nasze przedszkole włączyło się w akcję Ministra Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta”. W ramach tej inicjatywy przygotowaliśmy gazetkę upamiętniającą  zasłużonych dla naszego miasta i przedszkola. Nawiązaliśmy do polskiej tradycji świąt zadusznych - wspominaliśmy osoby ważne dla lokalnej wspólnoty a dzieci wykonały prace plastyczne związane z bohaterami naszej małej ojczyzny. Wystawę prac dzieci można było podziwiać w holu przedszkola. Dziękujemy! Pamiętamy!