Śniadanko Wielkanocne :)
bird
sun


Aktualności

Bieżące wydarzenia

Czytaj więcej

Dla rodziców

Ogłoszenia

Czytaj więcej

Galeria

Foto

Czytaj więcej

Archiwum

Strona archiwalna

Czytaj więcej

Śniadanko Wielkanocne :)

26 marca w naszym przedszkolu od samego rana czuć było wyjątkową atmosferę. Dzieci wraz z paniami przystrajały stoły i sale. W oknach i na tablicach pojawiły się kolorowe dekoracje wielkanocne, a w kącikach przyrodniczych i na stołach stroiki, bazie i bukszpan. Pięknie ubrane, w odświętne stroje dzieci zasiadły dziś do stołu ze swoimi paniami oraz kolegami i koleżankami z grupy. Nie brakowało świątecznych potraw oraz pozytywnej energii.  Wiele radości sprawiła dzieciom także wizyta WIELKANOCNEGO ZAJĄCA, który przyniósł każdemu przedszkolakowi drobny upominek w postaci jajka niespodzianki. Zajączek przybył wraz z Panią Dyrektor, która złożyła dzieciom, ich Rodzinom oraz paniom pracującym w naszym przedszkolu serdeczne wielkanocne życzenia: zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy oraz wielu miłych niespodzianek od Zajączka. Cała uroczystość przebiegła w bardzo ciepłej, rodzinnej atmosferze.

W związku z sytuacją pandemiczną, śniadanko wielkanocne odbyło się wcześniej i dlatego też już dziś chcemy życzyć wszystkim naszym przedszkolakom i ich rodzinom zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Mamy nadzieje do zobaczenia już niebawem 😊