… I Ty możesz pomóc „swojemu” (naszemu) Przedszkolu….
bird
sun


Aktualności

Bieżące wydarzenia

Czytaj więcej

Dla rodziców

Ogłoszenia

Czytaj więcej

Galeria

Foto

Czytaj więcej

Archiwum

Strona archiwalna

Czytaj więcej

… I Ty możesz pomóc „swojemu” (naszemu) Przedszkolu….

60 lat instytucji jaką jest Przedszkole, niesie ze sobą wiele wspomnień. Przedstawiamy Państwu przedmioty, które stanowiły wyposażenie i były świadkami różnych zdarzeń, przeżyć, towarzyszyły zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym pracującym w naszym przedszkolu. Mogą one stać się Państwa własnością, dlatego pragniemy zachęcić do nabycia ich poprzez licytację. Dochód z licytacji przekażemy na dobro dzieci z naszego przedszkola.

Zapoznaj się ze szczegółowym regulaminem aukcji

Chcesz zalicytować ? Wejdź na nasz profil fabebook-owy

 OTO NASZE PRZEDMIOTY DO ZLICYTOWANIA

KAMERA

Jest to jedna z pierwszych kamer, która służyła w naszym przedszkolu do nagrywania ważnych wydarzeń, uroczystości, jubileuszy. Uwieczniała najważniejsze momenty z życia przedszkola. Może posłużyć Państwu jako eksponat lub pamiątka dla absolwentów przedszkola.

 

KRZESŁA

Były pierwszym wyposażeniem sal przedszkolnych. Siedziało na nich wielu przedszkolaków, rodziców i nauczycieli. Są to bardzo solidne meble. Z powodzeniem mogą służyć jeszcze wiele lat. Doskonale będą prezentować się w dziecięcym pokoiku czy ogrodzie. Krzeseł jest wiele. Można je dowolnie kompletować.

MASZYNA DO PISANIA

Maszyna do pisania pochodzi z 1984r. Na tej maszynie ówczesne Panie Dyrektor pisały ważne pisma, plany, dokumenty, gratulacje. Skrywa w sobie wiele tajemnic przedszkolnych dokumentów. Po małej renowacji nadal może służyć jako narzędzie do pisania lub może być ozdobą biura, biblioteki czy nawet salonu.

SZAFKA LEKARSKA

Szafka z 60-tych lat. Była pierwszym wyposażeniem nowo oddanego przedszkola. Stała w gabinecie pani higienistki. Pamiętają ją przedszkolaki, którzy korzystali z pomocy doraźnej pani higienistki. Myślimy, że może być doskonałym wyposażeniem gabinetu, mieszkania czy nawet kuchni. W zależności od pomysłu i inwencji jej posiadacza.

WAGA

Waga pochodzi z 1970r. Była jednym z ważniejszych sprzętów w gabinecie higienistki. Mierzyła wzrost i wagę przedszkolaków. Do dziś sprawna. Waży z dużą dokładnością. Nadal może służyć w niejednym gabinecie lekarskim lub dużej domowej łazience.