Aktualności
bird
sun

W ten świąteczny czas - warsztaty dla rodziców.

W grudniu we wszystkich grupach wiekowych odbywają się warsztaty świąteczne dla rodziców i dzieci. Podczas tych spotkań rodzice mają możliwość zobaczyć świąteczne występy dzieci, wspólnie pobawić się, a także wykonać stroiki, ubrać choinkę, dekorować pierniki.Takie spotkania dają wszystkich wiele radości, pozwalają lepiej poznać się i miło spędzić czas.

A MIłość zajaśniała ...

W niedzielne popołudnie dzieci z grupy "Wiewiórki" pod opieką pani Iwony Mikołajczak wzięły udział w XI Przeglądzie Zespołów Jasełkowych i Kolędniczych, który miał miejsce w MDK w Słupcy. Dzieci zaprezentowały się w spektaklu pt.: "A Miłość zajaśniała". Przedszkolacy swoim występem poruszyli serca widzów za co otrzymali gromkie brawa. Brawo.

Hej, hej Mikołaju Święty

Dziś Święty Mikołaj przyniósł wszystkim przedszkolakom małe upominki - książeczki i słodycze, jednocześnie obiecał, że przyjdzie jeszcze do dzieci przed samymi świętami Bożego Narodzenia. Czekamy!

Kiermasz świąteczny

Od dziś - 4 grudnia rozpoczął się kiermasz świąteczny, na który swoje prace przynieśli rodzice naszych przedszkolaków oraz nauczycielki ich podopieczni. W holu przedszkola można kupić kartki świąteczne, pierniki, kolorowe bombki oraz stroiki. Zebrane podczas kiermaszu pieniądze zasilą budżet Rady Rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, który przyczynili się do realizacji tego świątecznego przedsięwzięcia.

Ja też jestem przedszkolakiem ...

Pragniemy poinformować, że "Pajacyki" stały się prawdziwymi przedszkolakami. Tak, tak pod opieką pani Ani i Emilki przygotowały wspaniały pokaz swoich umiejętności zdobytych w ciągu trzymiesięcznego pobytu w przedszkolu - tańce, piosenki, wierszyki, a przede wszystkim pokazały jakie są dzielne i samodzielne. Wszystko to, utwierdziło panią dyrektor Urszulę Michlicką w przekonaniu, że dzieci z tej  grupy mogą być pasowane na przedszkolaka - uczyniła to. Brawo, brawo, brawo.