Witamy po wakacjach ...
bird
sun

Witamy po wakacjach ...

     Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola! Jak co roku przedszkolaków i ich rodziców w drzwiach przedszkola witał Miś i Laleczka z koszem słodyczy. Tym razem wcieliły się w nich Michasia i Wituś z grupy "Stokrotki". Wraz z nowym rokiem szkolnym 2017/2018 część naszych przedszkolaków awansowała do starszych grup, aby tam po wakacjach przywitać się ze swoimi długo niewidzianymi kolegami, koleżankami i paniami. Szczególnie ciepło witamy wszystkie  Maluszki i ich rodziców, a także dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Życzymy Wam, aby przedszkole MIŚ było Waszym drugim domem, mamy nadzieję, że wkrótce za drzwiami sal będzie słychać tylko śmiech i wesołą zabawę.
A wszystkim naszym Przedszkolakom życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód i przedszkolnych przyjaźni, radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha!