"W zaczarowanym lesie" - bawimy się wesoło.
bird
sun

"W zaczarowanym lesie" - bawimy się wesoło.

„W zaczarowanym lesie” bawili się wszyscy -  przedszkolacy, nauczyciele, pracownicy przedszkola oraz dyrekcja. Pod takim tytułem odbył się dzisiaj 11 stycznia 2019 roku bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Bal rozpoczął się od krótkiego przedstawienia zorganizowanego przez nauczycieli (panią Dorotkę, Anię, pana Krystiana oraz dyrektor Urszulę Michlicką i Barbarę Konkę. Po wesołym przedstawieniu z Jasiem, Małgosią, Babą Jagą, Czerwonym Kapturkiem i Leśnym Ptaszkiem rozpoczął się szalony bal przedszkolaków,  którego wodzirejem był niezastąpiony pan Krystian Bartczak. Były też wesołe konkursy, słodycze oraz prezentacja barwnych strojów przygotowanych przez rodziców.  Takie bale to tradycja w naszym przedszkolu, a że są potrzebne świadczą radosne buźki naszych dzieci.