Mama i tata bardzo ich kochamy
bird
sun

Mama i tata bardzo ich kochamy

 „Mama i tata, bardzo ich kochamy”  takimi słowami piosenki rozpoczął się 24 maja 2019 r., w naszym przedszkolu Festyn Rodzinny. 

W miłej i rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty. Rodzina była więc motywem przewodnim festynu. Wszyscy jej członkowie, także babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie, mieli okazję wzmocnić swoje więzi rodzinne, zintegrować się podczas wspólnych zabaw i wspólnego biesiadowania. Rodzinne świętowanie rozpoczęło się o godzinie 14.00. Dyrektor Urszula Michlicka powitała serdecznie wszystkich przybyłych gości i zaprosiła do aktywnego spędzenia piątkowego popołudnia. Jako wyraz wdzięczności za wielkie serce i dobrą wolę przyznała tytuł „Przyjaciela Przedszkola” pani Róży Dorociak oraz panu Krzysztofowi Kozłowskiemu, którzy  dołączyli  do siedemnastu już takich osób. Pani dyrektor podziękowania wszystkim rodzicom za zaangażowanie, pomoc, życzliwość, zrozumienie, ofiarność i pracę na rzecz naszego przedszkola.

W dalszej części odbyła się aukcja prac dzieci wykonanych wspólnie z nauczycielami. Prace były przepiękne, nasycone barwami i miłością wykonawców. Podczas aukcji w kulisach na swoje występy dla rodziców czekały w kolorowych strojach przedszkolaki. Repertuar  był różnorodny: balet, muzyka współczesna, wiersze i piosenki opowiadające o dziecięcej miłości do rodziców.

Pątek to dzień wspólnych zabaw i występów, ale to nie wszystko. Dzieci chętnie korzystały ze skoków na dmuchanym zamku, tańczyły przy muzyce z panem Krystianem Bartczakiem, brały udział w loterii fantowej oaz malowały swoje, wesołe twarzyczki, Podczas festynu można było również skorzystać ze stoisk kulinarnych, w których proponowano kiełbaskę z grilla, hot – dogi, zdrową żywność. Dla spragnionych były soki, kawa i herbata, a dla smakoszy przepyszne ciasta upieczone przez mamy. Wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg festynu, dzieciom, nauczycielom, pracownikom, Radzie Rodziców oraz sponsorom bardzo dziękujemy!

SPONSORZY:

  • Bank Spółdzielczy w Słupcy
  • Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie
  • Piekarnia GS "SCH" w Strzałkowie
  • Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa
  • Pani Teresa Łodziewska
  • Pan Jacek Hercyk
  • Pan Włodzimierz Olczak
  • Hurtownia MAJA
  • Pani Jolanta Chojnacka
  • Pan Piotr Dzwoniarski

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!!!