Magiczny czas w Naszym przedszkolu- czas Wigilii..
bird
sun

Magiczny czas w Naszym przedszkolu- czas Wigilii..

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończył się wspólną wigilią, która odbyła się 20 grudnia. Wigilia – najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, bardzo urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również. Na początku dnia w każdej sali słychać było dźwięki kolęd, po śniadaniu Pani Dyrektor Urszula Michlicka i Barbara Konke złożyły wszystkim moc serdecznych życzeń, przypomniały nam, w jaki sposób Pan Jezus zamieszkał wśród Nas.

I już tradycyjnie w tym dniu najstarsze przedszkolaki  przedstawiły „Jasełka”. Ubrane w piękne stroje, wierszem i piosenką opowiedziały historię narodzin Jezusa. Dzieci w tym dniu wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły  wspólny wigilijny obiad. Oczywiście nie zabrakło  prezentów od Świętego Mikołaja, które dzieci rozpakowały z wielką radością. Po uroczystym obiedzie mogliśmy podziwiać talent naszego najstarszego przedszkolaka Adama Górczyńskiego, który umilał nam czas przy wspólnym kolędowaniu przygrywając na pianinie. Nasz wspólny śpiew niósł się korytarzami naszego przedszkola…

 Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, za miłe słowa, za każde życzenia, które otrzymaliśmy osobiście jak i te nadesłane.

Pragniemy życzyć by magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniosła Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!!!