Wielki bal na 100 par !!! ;)
bird
sun

Wielki bal na 100 par !!! ;)

Karnawał to piękna tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni.

Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci z niecierpliwością czekają na to, aby móc zaprezentować trzymane w szafie od wielu miesięcy stroje. W dniu 24.01 w Naszym przedszkolu „Miś” odbył się bal, którego tematem przewodnim było hasło „ Z Misiem poznajemy świat zawodów” . Nauczyciele przedszkola dołożyli wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, za przedstawicieli różnych zawodów. Kolorowych postaci było bardzo dużo.


Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi wychowawcami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych oraz tanecznych. Podczas odpoczynku przedszkolaki słuchały zagadek o różnych zawodach. Nauczyciele wzięli udział w kalamburach, w których to dzieci odgadywały jaki zawód wykonuje dany nauczyciel. Dzieci bardzo szybko wskazywały poprawną odpowiedź.

Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w przebojów znanych dzieciom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.