Słupca moja mała ojczyzna!
bird
sun

Słupca moja mała ojczyzna!

W dniu 13.02.2020 roku w naszym przedszkolu odbył się quiz wiedzy o Słupcy dla najstarszej grupy przedszkolnej. Konkurs rozpoczął się uroczystym przywitaniem przybyłych gości oraz samych przedszkolaków przez Panią Dyrektor Urszulę Michlicką. Obecny tego dnia w przedszkolu Inspektor do Spraw Oświaty Pan Mariusz Król przyglądał się bacznie zmaganiom Naszych podopiecznych. Następnie dzieci otrzymały do rozwiązania zadania, wśród których znalazły się m.in rozwiązywanie krzyżówki o  haśle SŁUPCA, bingo ze znanymi budynkami znajdującymi się w Słupcy oraz wieloma innymi atrakcyjnymi aktywnościami poświęconymi tematyce związanej z SŁUPCĄ. Wszystkim uczestnikom konkursu wręczono medale. Dziękujemy serdecznie nauczycielom Annie Adamczyk, Krystianowi Kierzkowi, Sylwii Łukomskiej za przygotowanie tak wspaniałego quizu promującego nasze miasto.