INFORMACJA DLA RODZICÓW
bird
sun

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informuję, iż z dniem 25 maja przedszkole zostaje otwarte.  Będziemy pracować w godzinach 6.30 - 16.00 w warunkach dostosowanych do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Biorąc pod uwagę wytyczne  dla przedszkoli, w pierwszej kolejności z przedszkola mogą skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu, pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 Zapraszamy Rodziców, którzy wcześniej u wychowawców zdeklarowali chęć posłania dziecka do przedszkola  po odbiór niezbędnych dokumentów, od wtorku do czwartku w godz. 9.00 - 13.00. Wypełnione dokumenty należy oddać najpóźniej w piątek do godz.11.00.

 Każdą nową deklarację – chęć skorzystania z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole  należy zgłaszać u dyrektora z dwudniowym wyprzedzeniem.         

Wszelkich informacji dotyczących funkcjonowania przedszkola w reżimie sanitarnym (podczas trwania pandemii COVID- 19) udziela dyrektor przedszkola pod numerem telefonu 632751915.

 

                                                                                            Dyrektor Przedszkola Nr 2 „Miś” w Słupcy