14 maja 2026 roku odbyły się kolejne zajęcia z dogoterapii w ramach programu „Liczy się każde dziecko”. Edukacja włączająca w Gminie Miejskiej Słupca.
Tego dnia nasze przedszkole odwiedził piesek o imieniu Mango ze swoim opiekunem. Dzieci z poszczególnych grup oswajały się z najlepszym przyjacielem człowieka. Czule go głaskały, przytulały, czesały sierść i spacerowały z pieskiem po wyznaczonym terenie.