Wycieczka do Rogowa

19 maja 2026 roku grupa Pajacy wraz z paniami i rodzicami udała się na wycieczkę autokarową do Parku Dinozaurów w Rogowie.

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień -dzień wycieczki do Zaurolandii w Rogowie. Pajacykom nawet sprzyjała pogoda, która tego dnia była wymarzona na wyprawę do krainy dinozaurów. Dzieci zapoznały się z różnymi rodzajami dinozaurów, posłuchały ciekawostek na ich temat z opowieści przewodnika. Przedszkolaki z rodzicami brały czynny udział w warsztatach artystycznych . Podczas trwania warsztatów udało się wszystkim dzieciom wraz z rodzicem pomalować koszulkę z motywem dinozaura. Podczas wycieczki udało się wspólnie zjeść posiłek, skorzystać z atrakcji na placu zabaw i zwiedzić muzeum dinozaurów. Wycieczka autokarowa do Rogowa to była dla wszystkich uczestników wielka przygoda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content