Wycieczka do Torunia

12 maja 2026 grupa Pszczółek i Stokrotek wyruszyła na autokarową wycieczkę do Torunia.

Dzieci podczas wizyty w planetarium uczestniczyły w spektaklu o planetach pt. .”Kosmiczne ziemniaki”. Następnym punktem atrakcyjnej wycieczki była Toruńska Piekarnia Mistrza Bogumiła. Tam przedszkolaki przygotowywały swoje pierniki i słuchały z wielkim zainteresowaniem legendy o historii powstania toruńskiego piernika.

Podczas wycieczki nie zabrakło też spaceru po urokliwym Starym Mieście. Starszacy zobaczyły pomnik Mikołaja Kopernika, pogłaskały osiołka i przyglądały się krzywiznom Krzywej Wieży. Pamiątką z wyprawy do Torunia były liczne zdjęcia w atrakcyjnych zaułkach magicznego miasta.

Pełni wrażeń po atrakcjach wycieczki wrócili szczęśliwi i radośni do przedszkola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content