W czwartek 14 maja 2026 roku grupa Krasnali wraz ze swoimi paniami oraz rodzicami wybrała się na wycieczkę autokarową do Borysewa.
Wycieczka była zaplanowana w ramach projektu Rozwój edukacji przedszkolnej w Gminie Miejskiej Słupca. Grupa najmłodszych dzieci z przedszkola była zachwycona zwiedzaniem ZOO. Cel wycieczki, którym było zapoznanie z egzotycznymi zwierzętami z różnych zakątków świata został w pełni osiągnięty. Duży teren ze zwierzętami dla zwiedzających ZOO jest wielką atrakcją. Wycieczka przyczyniła się do lepszej integracji dzieci i rodziców i możliwością wspólnie spędzonego czasu w przyjemnej atmosferze. Dowodem na dobrze wykorzystany czas są piękne zdjęcia i uśmiechy na twarzach po powrocie do przedszkola.