Pożegnania nadszedł czas..

„Przedszkola czas już minął

i jest tak jakoś smutno

a nasza Pani w kącie łka

bo rozstać nam się trudno….”

Czas mija nieubłagalnie i te dzieci, które niedawno przekroczyły próg naszego przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w ich życiu – edukacji szkolnej.

22 czerwca dzieci z grupy „Wiewiórki” oraz 24 czerwca dzieci z grupy „Stokrotki” pożegnały się z przedszkolem. Uroczyste pożegnania odbyły się w sali MDK w Słupcy, na które dzieci wraz ze swoimi paniami zaprosiły przedstawicieli Urzędu Miasta, Dyrekcję Przedszkola, panie uczące dzieci oraz swoich najbliższych: kochanych Rodziców, Dziadków oraz rodzeństwo. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich Pań przygotowały specjalnie na tą okazję występy artystyczne. Dzieci z grupy „Stokrotki” w krótkiej etiudzie teatralno-tanecznej, pożegnały się ze swoimi Paniami, ze sobą i zabawkami. Były wiersze, piosenki o pożegnaniu i układy taneczne. Nie zabrakło także podziękowań dla Dyrekcji oraz pań, które pracowały przez kilka lat z dziećmi. Dyrektor Przedszkola p. Urszula Michlicka złożyła serdeczne podziękowania tym Rodzicom, którzy szczególnie zaangażowali się w życie przedszkola. Były również podziękowania i ciepłe słowa ze strony władz Miasta i Rodziców. Dzieci – absolwenci otrzymali z rąk pań Dyrektor pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola, książki i zdjęcia. Przed naszymi absolwentami nowy, ciekawy a zarazem bogaty czas w ich życiu – szkoła. Mamy nadzieję, że do naszego przedszkola wracać będą nie tylko wspomnieniami…

Pożegnania zawsze są trudne, dlatego ze wzruszeniem serca ale i z uśmiechem na twarzy życzymy WAM drogie dzieci – POWODZENIA W SZKOLE !!!!!!!!!

Życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content